Xander de Buisonjé gaat niet meer vreemd

Laatste update:  14 april 2010 14:54 info

AMSTERDAM - Xander de Buisonjé is veranderd. De zanger, die in het verleden zijn toenmalige vriendin Wendy van Dijk bedroog, gelooft tegenwoordig in monogamie.

1551 Foto:  ANP

Dat vertelt hij in een gesprek met weekblad Grazia. De kersverse vader weet zeker dat hij bij zijn vriendin Sophie wil blijven.

‘’Dat zou ik nooit op het spel willen zetten. Elk mens kan op elk moment beslissen om te veranderen, of in elk geval te wíllen veranderen.”

De Buisonjé kreeg onlangs een zoontje, Dex. “Ik vind het rock ‘n roll als ik ’s avonds na een optreden Dex de fles geef.”

Dolgelukkig

Hij heeft het verleden een plekje gegeven en ziet de toekomst positief tegemoet. “Zonder dit alles was ik Sophie niet tegengekomen en had ik mijn prachtige Dex niet gehad. Ik ben dolgelukkig. En dat heb ik toch ook wel te danken aan die periode.”

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Taped

Woensdagavond ging de Nederlandse thriller Taped in première. NU.nl stond op de rode loper en sprak met de hoofdrolspelers.

Bekijk fotoserie (13)
Banner NUjournaal Entertainment

Brit Awards

Vele bekendheden betraden dinsdag de rode loper tijdens de Brit Awards.

Bekijk fotoserie (17)

Adele

Adele liet tijdens de Brit Awards zien dat ze niet met zich laat sollen. Toen haar speech werd onderbroken, stak ze haar middelvinger op.

Bekijk video

Zusjes Van Houten

Carice (35) en Jelka (33) van Houten zijn niet meer bang voor grote onderlinge conflicten nu ze samen voor de camera hebben gestaan.

Lees meer

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan krijgt mogelijk de rol van Elizabeth Taylor in de tv-film Liz and Dick.

Bekijk video