Christina Curry twijfelt over verzoening ex
AMSTERDAM - Christina zette haar vriend Dexter pas nog bij het vuil, maar daar had het aanstormend model al snel spijt van. Een bos bloemen en wat liefdesgedichtjes brachten het stel weer bij elkaar, maar ze heeft nog twijfels, zo zegt ze in Grazia.
Foto: NU.nl/Chris Heijmans
Christina vond dat Dexter en zij uit elkaar waren gegroeid. Al snel kwam ze erachter dat ze hem toch miste. Maar of de dochter van Patricia Paay echt blij is met de verzoening, weet ze nog niet.
“We zijn weer samen en hij is ook wel leuk, maar we zien wel. We zijn nog jong. We gaan echt nog niet trouwen of zo”, aldus Christina in het blad.
Toch heeft het model veel moeite gedaan om haar ex terug te krijgen. Christina: “Ik wil altijd iets wat ik niet kan krijgen. En nu heb ik hem en weet ik het niet meer.”
Frustratie
Soms snapt ze zichzelf ook niet meer. “Ach, vrouwen zijn gewoon gek. Heel frustrerend voor de mannen!”
Christina was onlangs in een relletje verwikkeld met de AVRO. Ze zou nog 850 euro krijgen voor haar deelname aan het programma ‘Take it or leave it’. Achteraf bleek het een fout van haar manager te zijn geweest.


Startpagina