Marco Borsato doneert bril voor blinden

Laatste update:  16 maart 2010 21:57 info

AMSTERDAM - Marco Borsato, Victoria Koblenko en Kluun hebben hun bril afgestaan voor het goede doel.

1513 Foto:  ANP

Kassandra Schreuder, finaliste van 'Hollands Next Top Model' verzamelt de brillen van bekende Nederlanders om ze vervolgens te veilen.

Ook Willibrord Frequin, Inge de Bruijn en Wende Snijders gaven gehoor aan de oproep. Schreuder wil minstens vijftig brillen of zonnebrillen van prominente Nederlanders inzamelen.

De exemplaren worden vanaf half maart geveild via internet.

Met de opbrengst wordt een project in de Filippijnen gesteund dat blindheid, veroorzaakt door staar, moet voorkomen. Schreuder, zelf een bekende brildrager, kwam op het idee tijdens haar reis door het land.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)