'Gordon zorgt voor ledenverlies EO'

Laatste update:  12 maart 2010 12:41 info

AMSTERDAM - Oud-EO-coryfee Jan van den Bosch denkt dat de omroep leden zal verliezen door het aantrekken van zanger/presentator Gordon. Die gaat voor de EO de 8-delige reeks Op zoek naar God presenteren.

Foto:  NU.nl/Chris Heijmans

 Bekijk video

''De terreur van de kijkcijfers en de missie om mensen te bereiken met 'de boodschap', leidt tot een onmogelijke spagaat'', zegt Van den Bosch in het AD.

''Ik ben bang dat de achterban gaat steigeren.''

Daarmee doelt hij op eerder commotie over de zwembroekreportage van Arie Boomsma in het blad van Linda de Mol.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Paris & Afrojack

Dj Afrojack en Paris Hilton blijven ontkennen dat ze een relatie hebben, maar de twee verschenen wel samen bij de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (9)
Banner NUjournaal Entertainment

Belaagd

Een hysterische mediamassa staat de ex-man van Whitney Houston op het vliegveld van LA op te wachten.

Bekijk video

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)