'Yolanthe en Wesley trouwen in Spaans kasteel'

Laatste update:  3 maart 2010 13:15 info

AMSTERDAM - Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder geven elkaar hoogstwaarschijnlijk het jawoord in een kasteel bij het Spaanse Girona.

Foto:  Novum

Het huwelijk tussen de twee geliefden zou eind juli of begin augustus van dit jaar plaatsvinden.

Als de ceremonie om een of andere reden niet in het achthonderd jaar oude kasteel kan worden voltrokken, schrijft de Telegraaf, gaat hun keuze uit naar Sardinië.

Geen bevestiging

Het kasteel is eigendom van de Nederlander Albert Diks en is tegenwoordig een viersterrenhotel. Diks is de oprichter van het bedrijf Beter Bed.

De woordvoerder van het stel wil het verhaal niet bevestigen. Ook het hotel, dat ten noordoosten van Barcelona ligt, wil niet reageren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)