rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

De Gouden Kooi wordt mogelijk koffiehuis

Uitgegeven: 17 februari 2010 15:41
Laatst gewijzigd: 17 februari 2010 15:41

EEMNES - Tv-producent Talpa wil de luxevilla in Eemnes die bekend is geworden door het roemruchte RTL-programma De Gouden Kooi, omdopen tot koffiehuis.

Het productiebedrijf van mediaondernemer John de Mol, dat ook eigenaar is van het landhuis, heeft namelijk plannen om vanuit die locatie een Koffietijdachtig programma te maken, zei een Talpawoordvoerder woensdag.

RTL heeft interesse om het dagelijkse ochtendprogramma uit te zenden. ''Woensdagmiddag praten we er weer over met de zender'', aldus de zegsman.

Koffietijd

Hij vermoedt dat het programma snel op de buis kan komen. ''Niet volgende maand, maar wel binnen afzienbare tijd.'' Over de presentatie kan hij nog niets zeggen.

Koffietijd werd vanaf 1994 gepresenteerd door het duo Mireille Bekooij en Hans van Willigenburg. In 2000 werden zij vervangen door Judith de Klijn en Sybrand Niessen, waarna de kijkcijfers inzakten. In 2001 ging het programma van de buis.

© ANP

Overig nieuws

Vandaag

Gisteren

Eerder

Lifestyle

Naomi Campbell

Naomi Campbell schitterde donderdag op het filmfestival in Venetië.

Bekijk fotoserie

Expeditie Robinson

BN'ers zijn gesloopt door Expeditie Robinson. "Het was killing", zegt Saar Koningsbergen.

Bekijk video

Daphne Deckers

Modellen showden donderdag in de etalage van een warenhuis de lingeriecollectie van Daphne Deckers.

Bekijk video

Georgina Verbaan

Ook hoogzwanger is Georgina Verbaan nog steeds aan het werk.

Bekijk fotoserie

Achterklap Foto's

Met vandaag onder meer: Katy Perry met bril en acteurs Resident Evil promoten film.

Bekijk fotoserie

Glamour 5 jaar

Het tijdschrift Glamour bestaat vijf jaar en vierde dat woensdagavond met een feestje.

Bekijk fotoserie