Sophie toch te zien als Mary Poppins

Laatste update:  8 februari 2010 06:47 info

AMSTERDAM - Sophie Veldhuizen mag toch in de rol kruipen van Mary Poppins. De musicalster werd tweede in de AVRO-show 'Op zoek naar Mary Poppins', maar maandag werd bekend dat zij de vaste vervanger wordt van winnares Noortje Herlaar.

Foto:  ANP

Veldhuizen heeft al enige ervaring in de musical- en muziekwereld. Haar professionele debuut maakte ze in het ensemble van de musical 'My Fair Lady'.

Zondag 11 april gaat 'Mary Poppins' in première in het Scheveningse Circustheater. Maar voor die tijd moet er nog druk geoefend worden. Woensdag beginnen in Amsterdam de repetities voor de musical.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)