Tiger Woods uit afkickkliniek

Laatste update:  5 februari 2010 16:39 info

AMSTERDAM - Tiger Woods heeft de afkickkliniek waar hij werd behandeld voor zijn seksverslaving verlaten.

Foto:  AFP

De Amerikaanse golfer verliet de kliniek in Mississippi samen met zijn vrouw Elin, die hem de afgelopen week bijstond tijdens zijn therapie.

De twee gaan proberen hun huwelijk te redden. Dat meldt de Amerikaanse entertainmentsite Radar Online.

Kinderen

Het eerste dat Tiger gaat doen is een bezoek brengen aan zijn twee kinderen die hij al meer dan een maand niet heeft gezien.

Daarna zullen Tiger en Elin zichzelf afzonderen om hun problemen uit te praten. Volgens bronnen zal de golfer er alles aan doen om zijn persoonlijke leven en carrière weer op de rails te krijgen.

Tweede kans

In november werd bekend dat Tiger er op zijn minst veertien minnaressen op na hield. Zijn vrouw besloot onlangs toch om hem een tweede kans te geven en een op handen zijnde scheiding af te blazen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)