Nieuw probleem voor Lindsay Lohan

Laatste update:  5 februari 2010 07:46 info

AMSTERDAM - Lindsay Lohan kondigde begin januari aan een drama-vrij jaar te willen, maar de Hollywoodactrice heeft nu toch een nieuw probleem: ze heeft te veel schoenen en designerkleding.

1571

"Mijn woning staat vol met honderden schoenen, stellingen vol designerkleding en meer tassen dan ik kan tellen", zegt Lindsay in een interview met het Amerikaanse The Insider.

"Het grootste probleem is dat ik veel te veel spullen heb en daar wil ik wat aan gaan doen. Dit is mijn thuis. Het zou er wat rustiger en netter moeten zijn."

Haar moeder Dina - door haar vele mediaoptredens inmiddels ook een beroemdheid - kan het plan van haar dochter alleen maar steunen. Volgens haar ligt het ook niet aan Lindsay dat ze zoveel spullen heeft.

"Het zijn niet enkel spullen die Lindsay heeft gekocht. Veel heeft ze gekregen. Soms stuurt een bedrijf haar wel vijf paar jeans. Dat soort items gaan we er nu uitgooien."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Parfum Justin Bieber beloond met award

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)