Scarlett Johansson maakt debuut op Broadway

Laatste update:  26 januari 2010 07:39 info

AMSTERDAM - Actrice Scarlett Johansson heeft zondag haar theaterdebuut gemaakt met het stuk A view from the bridge dat op Broadway draait.

Wenn.com

Voor de première had Johansson een aantal tickets geveild. De opbrengst daarvan gaat naar de slachtoffers van de aardbeving in Haïti.

‘’Het is wonderbaarlijk'', zei de actrice op de rode loper, ''en spannender dan elke premiere waar ik tot nu toe geweest ben, want ik zit er middenin.’’

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Parfum Justin Bieber beloond met award

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)