Mel Gibson overleefde vernedering
AMSTERDAM - "Dat wat je niet doodt, maakt je sterker". Dat zegt Mel Gibson over de periode nadat hij gearresteerd werd voor het rijden onder invloed. Volgens de acteur is hij sterker geworden door de publieke vernedering die volgde op het incident.
Foto: Wenn.com
De arrestatie van Gibson was in 2006 uitgebreid in het nieuws, vooral omdat hij tijdens zijn aanhouding denigrerende opmerkingen over Joden maakte. Hij gaf de etnische bevolking onder meer de schuld van alle oorlogen in de wereld.
Gibson werd veroordeeld tot drie jaar proeftijd. Daarnaast kreeg hij een taakstraf en moest hij gedurende drie jaar lang bijeenkomsten van de Anonieme Alcoholisten bijwonen.
Wereldwijd
"Vraag iemand wat zijn grootste angst is, en het zal publieke vernedering zijn", zegt de 54-jarige Hollywoodacteur nu in de Britse krant The Mirror. "Vermeerder dat met het feit dat dit wereldwijd in het nieuws was en dan weet je waar ik doorheen ben gegaan. Het verandert je."
Gibson: "Je kunt niets anders doen dan zoveel mogelijk proberen in het moment te leven, te kijken waar het schip strandt en niet te veel spijt hebben van het verleden. Je moet er iets van leren."
Rol
Gibson is binnenkort weer voor het eerst sinds lange tijd op het witte doek te bewonderen. Hij heeft een rol in de politieke thriller 'Edge of Darkness'. In 1995 won de acteur een Oscar voor zijn rol in 'Braveheart'.


Startpagina