Martijn Krabbé is gefrustreerd

Laatste update:  19 januari 2010 14:27 info

AMSTERDAM - Martijn Krabbé wordt niet echt gelukkig meer van zijn werk. Veel programma's moeten razendsnel worden opgenomen en daardoor schort het vaak aan voorbereiding. De presentator is er woedend over.  "Ik voel me al vrij lang een krakende tweedehands auto."

LINDA

In het tijdschrift LINDA vertelt Krabbé openhartig dat hij het liefst over de daken zou willen schreeuwen hoe zijn programma's bij RTL tot stand komen.

Zo moesten er 32 afleveringen van de quiz 'De Slimste' worden opgenomen in slechts tien dagen. "Er was gewoon geen tijd. Kapot ben je", klaagt Krabbé.

Bloedchagrijnig

De presentator laat weten dat hij zijn vak vroeger wel anders voorgesteld had. En hij is er woedend over. "Ik voel me zo geknecht. Drie programma's worden tegelijkertijd, dus door elkaar heen, opgenomen. Ongemerkt word ik er bloedchagrijnig van."

Krabbé vergelijkt zijn rol dan ook met die van Assepoester. "Je weet dat je de mooiste prinses kunt zijn, maar je accepteert je lot en je zorgt dat het huis spic en span is."

Hij vervolgt: "Een tv-presentator of quizmaster is tegenwoordig gelijk aan een tweedehands autoverkoper. Van de magie van tv is niets meer over."

Kerkhof

Krabbé zegt oprecht bang te zijn dat hij op een gegeven moment bij het vuil gezet wordt. "Net als Henny Huisman of Ron Brandsteder. Ik ben bang dat ik ook op dat kerkhof kom te liggen."

Toch denkt hij niet aan stoppen. Zijn verantwoordelijkheid voor zijn gezin is immers hetgeen wat telt. "Als ik nu mijn baan zou kwijtraken, dan heeft dat nogal wat gevolgen."

Krabbé presenteerde programma's als Idols, Dancing on Ice en X Factor. De LINDA met het interview met de presentator ligt vanaf dinsdag in de winkel.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Parfum Justin Bieber beloond met award

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)