'Marco Borsato heeft belasting ontdoken'

Laatste update:  18 januari 2010 10:42 info

AMSTERDAM - Marco Borsato heeft jarenlang belasting ontdoken door de inkomsten van zijn cd's op Curaçao te laten binnenstromen. Dit meldt althans de Telegraaf.

1513 Foto:  NU.nl/Rob Herstel

De zanger hoefde door deze constructie miljoenen euro's minder af te dragen aan de Nederlandse fiscus.

Verschillende ex-werknemers van het failliete artiestenbureau The Entertainment Group hebben dit gemeld. Borsato was mede-eigenaar van het bureau en zei na het faillissement bijna al zijn geld kwijt te zijn.

Volgens de advocaat van Borsato, Eric Keyzer, werd hem geadviseerd zijn geld op de Antillen te laten beheren 'met het oog op een beoogde internationale doorbraak'.

Schikken

Toen de fiscus zijn Curaçaose vermogen ontdekt had, besloot de zanger te schikken door zo'n twee miljoen euro te betalen.

Het management van Borsato was zaterdagochtend niet bereikbaar voor commentaar.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Lifestyle

Parfum Justin Bieber beloond met award

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)