Dannii Minogue wordt moeder

Laatste update:  13 januari 2010 15:21 info

AMSTERDAM - Dannii Minogue is in verwachting van haar eerste kindje. Dat heeft haar woordvoerder woensdag bevestigd. De Australische zangeres (38) is drie maanden zwanger van haar vriend, rugbyspeler Kris Smith (31).

Foto:  Wenn.com

De zus van popster Kylie Minogue onthulde het nieuws woensdag op het microblog Twitter. "Woo hoo, ik word moeder", jubelde ze.

Haar woordvoerder laat weten dat het stel erg verheugd is over het babynieuws. "Dannii en Kris zijn erg blij en kunnen niet wachten om in 2010 een gezinnetje te hebben. Het kindje wordt in juli verwacht.

Echo

Het gerucht over een zwangerschap begon vorige week rond te zoemen, toen het koppel werd gespot in een ziekenhuis in Melbourne. De zangeres wilde het nieuws toen nog niet bevestigen, omdat ze haar twaalf weken echo nog moest krijgen.

Minogue is momenteel jurylid van het populaire programma X Factor. De zangeres ontmoette haar vriend in 2008, tijdens een vakantie op Ibiza.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Paris & Afrojack

Dj Afrojack en Paris Hilton blijven ontkennen dat ze een relatie hebben, maar de twee verschenen wel samen bij de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (9)
Banner NUjournaal Entertainment

Belaagd

Een hysterische mediamassa staat de ex-man van Whitney Houston op het vliegveld van LA op te wachten.

Bekijk video

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)