Inge Schrama 'meest sexy vegetariër'

Laatste update:  28 december 2009 20:26 info

AMSTERDAM - GTST-actrice Inge Schrama en schrijver, journalist en presentator Leon Verdonschot zijn verkozen tot meest sexy vegetariërs van 2009. Dat maakte dierenrechtenorganisatie Wakker Dier maandag bekend.

NU.nl/Alphons Nieuwenhuis

Vijfentwintigduizend mensen hebben online hun stem uitgebracht. Schrama en Verdonschot lieten presentatrice Nicolette Kluijver, dj Victor Coral, cabaretier Lenette van Dongen en schrijver Sander de Kramer achter zich.

De winnende vegetariërs maakten een poster met de titel 'Vijf voor Twaalf' en ondertitel 'Vegetariërs redden de wereld, hap voor hap'. Met deze tekst geven ze aan 'dat vegetariërs dagelijks meer bereiken voor dier, klimaat en milieu dan de hele mislukte klimaattop bij elkaar'.

Geitenwollensokkendragers

Dit is de vierde keer dat de stichting deze verkiezing organiseert. Wakker Dier wil hiermee laten zien dat vegetariërs juist geen 'geitenwollensokkendragers' zijn, maar voorlopers voor een groeiende groep van mensen die steeds bewuster gaan eten.

Eerder wonnen onder anderen Antonie Kamerling en Monique van der Werff de titel.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)