Frans Bauer slachtoffer van eigen programma

Laatste update:  23 december 2009 19:38 info

AMSTERDAM - Frans Bauer is flink beetgenomen in zijn eigen Bananasplit. De presentator van het verborgencameraprogramma werd het slachtoffer van een complot van zijn eigen vrouw Mariska en vier vrienden.

Foto:  ANP

"Achteraf had ik het kunnen weten, maar ik ben me letterlijk doodgeschrokken", reageert Frans woensdag in RTL Boulevard.

De zanger wordt voor de ogen van duizenden televisiekijkers in de maling genomen in de kersteditie van Bananasplit. Hij krijgt een nog al bijzondere EHBO-cursus.

"Deze grap gaat me nog heel lang achtervolgen", zegt Frans die alweer plannen heeft om zijn 'Maris' terug te pakken. "Ik doe er geen uitspraken over maar mijn vrouw kan haar borst nat maken."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)