Artiesten eren Stephen Gately

Laatste update:  30 november 2009 06:02 info

LONDEN - Muzikanten, acteurs en andere beroemdheden hebben zondag een eerbetoon gebracht aan Boyzone-zanger Stephen Gately.

Foto:  AFP

De 33-jarige zanger en musicalster overleed vorige maand plotseling tijdens een vakantie op Mallorca.

Het privéconcert in een theater in het Londense West End werd georganiseerd door Gately's partner Andrew Coles.

Onder de artiesten die optraden waren Gately's Boyzone-collega's Ronan Keating, Mikey Graham, Keith Duffy en Shane Lynch.

Blair

Prominente gasten waren de ouders van de overleden zanger en Cherie Blair, de vrouw van de oud-premier van het Verenigd Koninkrijk Tony Blair.

Gately was samen met Ronan Keating leadzanger bij de in de jaren '90 razend populaire jongensgroep Boyzone. De band scoorde zes nummer één hits in Groot-Brittanië.

Toen Boyzone uit elkaar ging begon Gately een eigen zangcarrière. Weer later maakte hij furore in musicals.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)