John Travolta bedankt buren

Laatste update:  22 november 2009 14:46 info

AMSTERDAM - John Travolta heeft de bewoners van zijn woonplaats Ocala bedankt voor hun steun na het overlijden van zijn zoon Jett. De 16-jarige zoon van Travolta overleed eerder dit jaar.

Foto:  ANP

"Het betekende ontzettend veel voor ons", zei Travolta volgens People vrijdag tijdens de première van zijn nieuwe film 'Old dogs' in Ocala in Florida.

"We weten dat we een gemeenschap vormen en dat we vrienden hebben", zei de 55-jarige acteur.

"En we weten dat er van ons gehouden wordt. Dat waarderen we. Jett waardeert het. We houden van je, Ocala."

Travolta betrad de rode loper met zijn vrouw Kelly Preston en hun 9-jarige dochter Ella Beau, die beiden ook in de film spelen.

Zoon Jett overleed op 2 januari aan de gevolgen van een toeval in een vakantiehuis van de familie op de Bahamas. De jongen leed aan de ziekte van Kawasaki.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Paris & Afrojack

Dj Afrojack en Paris Hilton blijven ontkennen dat ze een relatie hebben, maar de twee verschenen wel samen bij de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (9)
Banner NUjournaal Entertainment

Belaagd

Een hysterische mediamassa staat de ex-man van Whitney Houston op het vliegveld van LA op te wachten.

Bekijk video

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)