Jacksons afperser pleegt zelfmoord

Laatste update:  18 november 2009 16:07 info

AMSTERDAM - Evan Chandler, de man die Michael Jackson beschuldigde van kindermisbruik, heeft zichzelf door zijn hoofd geschoten.

Foto:  ANP

Chandler pleegde op 5 november zelfmoord in zijn appartement in New Jersey, schrijft de Britse krant Daily Telegraph.

De 65-jarige Chandler, een voormalige tandarts, sleepte de zanger in 1993 voor de rechter omdat Jackson zijn 13-jarige zoontje Jordan zou hebben misbruikt.

Hoewel de poplegende het misbruik altijd heeft ontkend, zou hij een schikking hebben getroffen van twintig miljoen dollar, ruim dertien miljoen euro.

Onschuldig

Jordan is inmiddels 29 jaar en heeft nooit publiekelijk over de beschuldigingen gesproken. In 2005 had Jackson wederom een rechtszaak aan zijn broek hangen omdat een jongen beweerde dat de zanger hem misbruikt had op zijn landgoed Neverland. De jury oordeelde dat de King of Pop onschuldig was.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)