Willem-Alexander, Máxima en dochters ingeënt

Laatste update:  14 november 2009 08:58 info

AMSTERDAM - Naast koningin Beatrix zijn ook prins Willem-Alexander, prinses Máxima en hun drie dochtertjes gevaccineerd tegen de Mexicaanse griep.

Foto:  ANP

De vele publieke optredens waarbij veel handen worden geschud zijn volgens De Telegraaf een van de redenen voor de vaccinatie.

Ook zou er een medische reden zijn. Prinses Ariane heeft volgens de krant regelmatig ernstige last van bronchitis. Dat kan in combinatie met de Mexicaanse griep slecht uitpakken.

Ouders van kwetsbare kinderen worden standaard ingeënt om te voorkomen dat ze de ziekte op hun kind overdragen. Dat gebeurt ook als ze geen lid van het koninklijk huis zijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)