Tom Cruise en Katie Holmes kopen riant optrekje

Laatste update:  9 november 2009 23:07 info

AMSTERDAM - Tom Cruise en Katie Holmes hebben een nieuw huis gekocht in New York. Het nieuwe stulpje biedt een onderkomen aan het filmkoppel en hun 3-jarige dochter Suri bij tripjes richting de Big Apple.

Foto:  Wenn.com

Holmes en Cruise legden maar liefst tien miljoen euro neer voor hun aankoop.

Het huis beslaat 750 vierkante meter en ligt in de wijk Greenwich Village. Bekende buren zijn Phillip Seymour Hoffman, Liv Tyler en Uma Thurman.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Paris & Afrojack

Dj Afrojack en Paris Hilton blijven ontkennen dat ze een relatie hebben, maar de twee verschenen wel samen bij de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (9)
Banner NUjournaal Entertainment

Belaagd

Een hysterische mediamassa staat de ex-man van Whitney Houston op het vliegveld van LA op te wachten.

Bekijk video

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)