Robbie Williams lijdt aan verlatingsangst

Laatste update:  9 november 2009 10:19 info

AMSTERDAM – Robbie Williams lijdt aan een bepaalde vorm van verlatingsangst. De Britse zanger zegt zijn hele carrière al bang te zijn dat zijn fans hem de rug toe keren.

77 Foto:  Wenn.com

“Ik vraag me altijd af: zullen ze met deze of volgende kerst verlaten?”, aldus de zanger over zijn fans tegen Female First.

Williams zegt meermaals verbijsterd te zijn over de trouwheid van zijn aanhang. Bij vlagen heeft hij last van grote onzekerheid, een gevoel dat extra wordt gevoed door het floppen van zijn vorige album Rudebox.

Van het album uit 2006 zijn ‘slechts’ 500.000 exemplaren verkocht waarop Williams naar eigen zeggen dacht dat zijn fans hem nu voorgoed zouden vergeten. “Het was een hele opluchting dat die klap uit is gebleven.”
 

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Parfum Justin Bieber beloond met award

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)