Ophef om verbrand haar Yvon Jaspers

Laatste update:  4 november 2009 13:55 info

AMSTERDAM - Een verbrande haarpluk van Yvon Jaspers heeft bijna de nieuwste editie van het blad Miljonair tegengehouden. De presentatrice dreigde de Charity Issue te dwarsbomen nadat een van haar blonde lokken smeulde tijdens voorbereidingen voor een fotoshoot.

Foto:  Alphons Nieuwenhuis

Het grote drama vond plaats tijdens de fotoshoot voor de Charity Issue van Miljonair. Zestien bekende Nederlanders die ambassadeur zijn van een goed doel gingen op de foto voor het blad.

Tijdens de shoot was er niets aan de hand, schrijft Miljonair-hoofdredacteur Onno Aerden op de website van het blad.

Daags nadat de kiekjes waren geschoten kreeg de redactie een berichtje van Jaspers' management.

"Paniek. Yvons haar is 'verbrand', meldde haar management. Hairstyliste Emy zou wat te gretig met de krultang hebben gespeeld", schrijft Aerden, die zegt 'verbluft' te zijn.

Kapperskosten

In eerste instantie eiste Jaspers een vergoeding van haar kapperskosten. Dat bonnetje besloeg 198 euro. Maar daarmee was de kous nog niet af. Daags na de behandeling kreeg de haarstyliste een mailtje.

"Yvon heeft er veel hinder aan ondervonden, nog steeds tijdens draaidagen en heeft veel meer kosten gemaakt en het is ook nog lang niet opgelost."

Tweede haarbehandeling

De Boer Zoekt Vrouw-diva wees twee schikkingsvoorstellen af. De styliste was bereid voor een tweede haarbehandeling op te draaien, maar dat was niet voldoende. Ook honderd euro extra kostenvergoeding was onvoldoende.

Jaspers wilde duizend euro extra kapperskosten en zei dat Miljonair niet met haar foto mocht verschijnen als de kapper niet werd betaald. "Dat komt slecht uit: de vrachtauto's rijden op dat moment al door het land om de oplage te verspreiden", schrijft Aaerden.

Goede doel

Uiteindelijk ging Jaspers akkoord met een voorstel van de hoofdredacteur. De duizend euro wordt overgemaakt aan het Ronald McDonald Kinderfonds, het goede doel waarvan Jaspers ambassadrice is.

De eerste 198 euro wordt vergoed door de haarstyliste. Aerden blikt lichtvoetig terug: "Geen verschijningsverbod, geen rel. Al scheelde het maar een haartje."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Parfum Justin Bieber beloond met award

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)