Giel Beelen naar Uruzgan

Laatste update:  3 november 2009 09:23 info

HILVERSUM - Giel Beelen (3FM) gaat van 16 tot 20 november uitzenden vanaf Kamp Holland in Afghanistan. Dat maakte de radio dj (VARA) dinsdag in zijn ochtendshow bekend.

1487 Foto:  Alphons Nieuwenhuis

Kamp Holland is de Nederlandse militaire basis in de Afghaanse provincie Uruzgan, ten zuiden van provinciehoofdstad Tarin Kowt. Beelen gaat ook mee op patrouille.

''Ik vind het heel spannend en ben erg benieuwd naar de sfeer daar. Ik word nu eindelijk écht uitgezonden.''

Malaria

Vijf dagen lang, van 06.00 tot 10.00 uur, is Giel! live. Ook probeert de radioman ter voorbereiding op 3FM Serious Request inzicht te krijgen in de malariasituatie in Afghanistan, want voor dat probleem gaat de publieke popzender in de week voor kerst weer aandacht vragen en geld inzamelen vanuit het Glazen Huis.

In de middag maakt hij vanaf Kamp Holland het radioprogramma Uruzgan.FM, met en voor de militairen en hun thuisfronters. Uruzgan.FM is een initiatief van 3FM en de Wereldomroep.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Parfum Justin Bieber beloond met award

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)