Yolanthe gezicht van wielerwedstrijd

Laatste update:  23 oktober 2009 18:30 info

MILAAN - Yolanthe Cabau van Kasbergen is komend jaar het gezicht van de Italiaanse wielerwedstrijd Giro d'Italia.

Foto:  ANP

Haar eerste klus heeft ze zaterdag, dan mag ze live op de Italiaanse televisie bekendmaken waar de tocht zondag 30 mei eindigt. Dat maakte de organisatie vrijdag bekend.

Volgens organisator RCS Mediagroup wordt de vriendin van Inter Milaan-speler Wesley Sneijder ambassadeur en presentatrice van het evenement.

Yolanthe: ''Dit evenement is voor veel Italianen van groot belang, maanden wordt hier naar toegeleefd. Het biedt mij een unieke kans om op deze manier het land en de Italianen beter te leren kennen.''

De Giro d'Italia begint op 8 mei in Amsterdam. Na drie etappes in Nederland verplaatst de strijd zich naar Italiaanse bodem.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Stress maakt mannen socialer

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)