Lindsay Lohan houdt niet van betalen

Laatste update:  27 september 2009 13:55 info

AMSTERDAM - Lindsay Lohan leeft graag luxe, maar daarvoor betalen vindt ze iets minder leuk. De Hollywoodactrice huurde diverse dure auto's bij een autoverhuurservice.

1571 Foto:  Wenn.com

De eigenaar vertelt nu dat Lindsay nog een flinke rekening heeft open staan bij het bedrijf. Dat meldt het Amerikaanse TMZ.

Het bedrijf verhuurde ooit een Maserati aan de actrice, die ze in de prak reed. De eigenaar besloot haar te vergeven en leende de Lohan opnieuw verschillende auto's uit.

Maar nu komt hij met het verhaal dat hij nog een bedrag van 8400 euro van 'LiLo' tegoed heeft.

Op de rekening staan een Ferrari, een Bentley en een Rolls Royce. In totaal worden tien verschillende ritjes en nog wat extra kosten als een parkeerbon en sleepkosten gefactureerd. Een woordvoerder van Lohan was niet bereikbaar voor commentaar.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Stress maakt mannen socialer

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)