Moeder Jackson kan beheerders erfgoed aanklagen

Laatste update:  19 september 2009 15:52 info

AMSTERDAM - Katherine Jackson kan de beheerders van Michael Jacksons erfgoed aanklagen. Eerder was het de vraag of de moeder van de popster dit kon doen zonder haar recht op veertig procent van het nalatenschap te verliezen.

Foto:  ANP

Katherine Jackson, die de voogdij over Michaels drie kinderen heeft, wil weten of de huidige beheerders van het erfgoed wel geschikt zijn.

De rechter veegde diverse argumenten van Katherine Jackson van tafel, maar liet de mogelijkheid dat Michael wel eens 'onder invloed' zou kunnen zijn geweest toen hij zijn testament in 2002 tekende, wel zwaar meewegen.

De advocaat van Katherine laat weten blij te zijn met de uitspraak van de rechter.

"We hopen het opmerkelijke beheer nader te kunnen onderzoeken, zonder bijkomende hoge proceskosten. Zodat we de beste situatie voor mevrouw Jackson en haar kleinkinderen kunnen bepalen."

De waarde van Jacksons nalatenschap zou meer dan vijfhonderd miljoen dollar bedragen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Stress maakt mannen socialer

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)