Pete Doherty deed zelfmoordpoging

Laatste update:  8 september 2009 06:15 info

LONDEN - Pete Doherty heeft eerder dit jaar geprobeerd zelfmoord te plegen in de Franse hoofdstad Parijs. Dat heeft hij verteld aan de Britse versie van het modeblad Elle, aldus muziektijdschrift NME maandag.

Foto:  Wenn.com

De zanger probeerde zich in maart onder invloed van alcohol van een gebouw af te werpen. ''Ik had een feestje in Parijs'', vertelt Doherty.

''Het was schandalig, ik gedroeg me als een idioot. Ik weet niet eens meer precies wat er gebeurde, maar ik probeerde mezelf uiteindelijk van het dak van mijn hotel te gooien. Ik was er niet gelukkig mee dat ik dertig was geworden.''

De zanger van The Babyshambles - nogal eens in het nieuws vanwege zijn drugsgebruik - is geen dronkelap, meent hij zelf.

''Ik drink normaal niet zo veel, maar ik had nu een fles wodka achter de kiezen. Ik kreeg een taart en die heb ik in het gezicht geduwd van de man die hem zojuist voor me had gemaakt.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)
Banner NUjournaal Entertainment

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video