'Conclusie dood Jackson is politietheorie'

Laatste update:  25 augustus 2009 12:01 info

LOS ANGELES - De advocaat van arts Conrad Murray, Ed Chernoff, noemt de beschuldigingen aan het adres van zijn cliënt voor een groot deel 'politietheorie'. Dat zei hij in een verklaring die de Amerikaanse website TMZ.com heeft gepubliceerd.

Foto:  ANP

Murray wordt ervan beschuldigd Michael Jackson een fatale overdosis van het krachtige narcosemiddel propofol te hebben toegediend.

''Veel van wat er staat in de documenten is feitelijk, maar helaas is ook veel politietheorie. Het meest opmerkelijke is nog wel dat de tijdlijn die de autoriteiten hebben vrijgegeven, in tegenstelling tot wat er in de documenten stond niet is gemaakt met door Murray aangeleverde informatie."

"Dr. Murray heeft de onderzoekers nooit gezegd dat hij Michael Jackson om 11.00 uur 's ochtends niet ademend aantrof. Hij heeft ook nooit gezegd dat hij tien minuten wachtte voordat hij de kamer uitging om te bellen voor hulp.''

De popster overleed 25 juni aan een hartstilstand. Maandag werd bekend dat Jackson daadwerkelijk aan een overdosis propofol is gestorven.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)