Aaf Brandt Corstius zwanger

Laatste update:  15 juli 2009 14:57 info

AMSTERDAM - Aaf Brandt Corstius is in verwachting van haar eerste kind. In haar dagelijkse column in nrc.next schrijft ze over het blije nieuws. De 34-jarige columniste is al op de helft van haar zwangerschap.

Foto:  ANP

In de column legt Aaf uit hoe ze haar vader, schrijver en taalkundige Hugo Brandt Corstius, vertelde over haar zwangerschap.

"Ik vertelde hem het belangrijke nieuws, en toen zei hij meteen: 'Ja, dit durf je mij nu te vertellen. Maar de vraag is: wanneer durf je het op te schrijven?'."

Daarmee wachtte Brandt Corstius tot ze halverwege haar zwangerschap was. "Ik durfde het niet op te schrijven. Na twaalf weken niet. Na vijftien weken niet. Na achttien weken niet."

Sentimenteel

De columniste geeft toe dat ze vreesde dat een stukje over de baby een sentimenteel verhaal zou worden.

Dat kan haar nu niets meer schelen, sluit ze de column 'Origineler of beter kan ik het niet verwoorden' af.

"Ik ben met zijn tweeën en het gaat heel goed met ons. En dat dat misschien een lichtelijk sentimenteel stukje zal opleveren, kan me niets meer schelen."

De vader van het kind is Gijs Groenteman.

Column

Aaf Brandt Corstius schrijft dagelijks een column in nrc.next. Haar colums werden gebundeld in een aantal boeken.

Ook is ze regelmatig te zien in De Wereld Draait Door.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)