Mariah Carey baalt van optreden

Laatste update:  9 juli 2009 11:23 info

LOS ANGELES - Zangeres Mariah Carey was niet tevreden met haar optreden tijdens de herdenkingsdienst voor Michael Jackson. Carey zong als eerste artiest en bracht het nummer I'll Be There. Ze twitterde daarna haar excuses.

ANP

''Ik voel me een beetje alsof ik iedereen heb teleurgesteld, maar ik heb het geprobeerd.''

Ze vertelt dat haar keel letterlijk dichtsloeg bij het zien van Jacksons kist. ''Vandaag te moeten zingen was vrijwel onmogelijk voor me. Maar het was een puur en eerlijk emotioneel moment.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)
Banner NUjournaal Entertainment

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video