Modemerk toont 'herboren' Britney Spears

Laatste update:  8 juli 2009 12:53 info

LOS ANGELES - Popster Britney Spears is opnieuw het gezicht van Candie's, een Amerikaans merk voor tienerkleding.

Wenn.com

In een fotocampagne van het modemerk oogt het idool weer even monter als in haar beginperiode.

De modereportage van de 27-jarige ster circuleert sinds dinsdag op het internet.

De sexy beelden, waarop Spears als een soort Barbie figureert, zijn digitaal bewerkt, meldden verschillende Amerikaanse media.

Privéleven

De laatste jaren kwam Spears vooral in het nieuws door perikelen in haar privéleven. Zo belandde ze in een ontwenningskliniek en werd ze meerdere malen behandeld door psychiaters. Door al de besognes takelde ook het lichaam van de ster zienderogen af.

De advertenties van de zangeres verschijnen vanaf september in Amerikaanse bladen. De ster is al een paar jaar het gezicht van het modemerk.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Bar Refaeli voert Maxim Hot 100-lijst aan

Usher in tranen

Usher barstte maandag in tranen uit toen zijn ex-vrouw hem in de rechtszaal ervan beschuldigde dat hij een slechte vader is.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Ellen ten Damme

 Voor het goede doel heeft Ellen ten Damme graag wat over. Ze is dan ook niet te beroerd het bed in te duiken met fans om geld in te zamelen voor zeeschildpadden.

Bekijk video

Adele

Maar liefst 12 van de 18 nominaties wist Adele in Los Angeles bij de Billboard Music Awards te verzilveren.

Bekijk video

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)