Miljuschka Witzenhausen in verwachting

Laatste update:  24 juni 2009 10:46 info

AMSTERDAM - Voormalig TMF-vj, soapactrice en model Miljuschka Witzenhausen is zwanger. Dat maakte de 23-jarige schone dinsdag bekend in het tv-programma RTL Boulevard.

ANP

Ze zei niet wie de vader van het kind is, maar bekend is dat Witzenhausen sinds ruim twee jaar samen is met tatoeerder Tycho Veldhoen. Hoe lang ze al zwanger is, is ook niet bekend.

Te koop met haar zwangerschap loopt Witzenhausen niet. "Ik vind het wel heel Dries Roelvink-achtig om bij iedereen aan de bel te trekken. Ik heb zoiets van 'ach, ze zien het wel'."

De actrice, die al een aardig buikje begint te krijgen, merkt wel dat sommige mensen het juist niet durven te vragen. "Dan zijn ze bang dat ik erg veel aangekomen ben", zegt ze lachend.

ONM

Witzenhausen is sinds vorig jaar te zien als studente Jacqueline Brunel in de soap ONM en presenteert dinsdagavond de uitreiking van de Radiobitches Awards.

In het tv-programma maakte zij ook bekend dat ze op het radiostation van dj Rob Stenders, KXradio, een radioprogramma krijgt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)