Heleen van Royen gaat schrijven voor De Telegraaf
AMSTERDAM - Heleen van Royen gaat vijftien columns schrijven voor De Telegraaf. Haar teksten verschijnen vanaf 1 augustus elke zaterdag in de bijlage Vrouw Magazine.
Foto: ANP
Dat heeft de schrijfster, die volgens eigen zeggen wel een beetje aan een ''column-trauma'' lijdt, woensdag laten weten. Al eerder schreef Van Royen (44) columns, onder meer voor Groter Groeien, Het Parool en Planet Internet.
Spannend
''Ik vind het heel spannend, want columns en ik, dat is niet zo'n gelukkige combinatie.'' Van Royen doelt onder meer op haar column over het hoerenbezoek van de Amsterdamse wethouder Rob Oudkerk, dat tot diens aftreden leidde.
''Omdat een column geen fictie is, raakt het snel aan mensen, vooral in je eigen omgeving. Dat ben ik nu absoluut niet van plan, dat is niet mijn insteek en ik ga dat echt vermijden.''
Vrouwen
Haar komende columns gaan over haar leven en over de universele worstelingen van vrouwen. ''Ze weifelen en twijfelen, wikken en wegen. Veel meer dan mannen.'' Onderwerpen: moederschap, ouder worden, de combinatie privé-werk en het opvoeden van pubers.
Van Royen komt in september met haar nieuwe boek, 'De Mannentester', waar ze anderhalf jaar aan werkte. In 2000 debuteerde Heleen van Royen met 'De Gelukkige Huisvrouw', waarvan in Nederland meer dan 250.000 exemplaren zijn verkocht.


Startpagina