Sonja Silva doet auditie voor K3

Laatste update:  17 juni 2009 09:40 info

ROTTERDAM - Nummer 389 prijkt op de borst van presentatrice en zangeres Sonja Silva. Ze heeft toch alle moed bij elkaar geschraapt om auditie te doen voor het televisieprogramma K2 zoekt K3, dat SBS6 in het najaar uitzendt.

Samen met haar zoontje Damian wacht ze in de hal van Ahoy in Rotterdam geduldig tot ze wordt opgeroepen. Silva wil de jury, onder wie Patty Brard en Marc Forno, overtuigen met haar vertolking van het K3-lied Verliefd.

Dolgraag wil Sonja Silva toetreden tot de Vlaamse meidengroep K3, die op zoek is naar een opvolgster voor Kathleen Aerts. Aanvankelijk zag ze een openbare auditie voor de tv-camera's helemaal niet zitten.

''Toen Kathleen bekendmaakte K3 te verlaten, heb ik meteen Studio 100 gebeld. Maar toen ik hoorde dat ze de zoektocht groots op televisie zouden brengen, haakte ik af. Toen durfde ik niet meer.''

Kans

Silva heeft haar mening inmiddels herzien en zit dinsdag gewoon tussen de honderden andere meiden en jongens die auditie doen.

''Het is gewoon nu de kans om het aan te pakken en door te zetten. K3 is bezig met musicals, met film, met zingen, met Ahoy. Ze doen gewoon alles wat ik leuk vind'', vertelt Silva, die wel 'heel erg zenuwachtig' is.

''Ik heb heel erg podiumvrees. En dan te bedenken dat dit in Nederland én België wordt uitgezonden.''

Peper

Silva vindt niet dat ze als donkerharige schone in het nadeel is om de blonde Kathleen op te mogen volgen. ''Er mag best wel een beetje peper bij K3, een beetje kleur. Daar vind ik het wel tijd voor worden.''

Dat de derde K niet blond hoeft te zijn, daar is ook kandidaat Mitchico (31) uit Breda van overtuigd.

''Dat ik een donkere huidsklueur heb kan weleens in mijn voordeel zijn. Ik hoop dat ze openstaan voor iets nieuws, anders blijft het steeds hetzelfde'', vertelt Mitchico na ruim vijf uur wachten. Voor deze auditie heeft ze het lied Heyah Mama ingestudeerd, mét pasjes. ''Want ik ben geen Ruth Jacott of zo.''

Charmes

Alexander (21) en de geblondeerde Julien (22) uit Amsterdam proberen juist hun mannelijke charmes in de strijd te gooien, ondanks dat K3 al tien jaar een meidengroep is.

''We geven ze in elk geval de keuze'', zegt Julien, die Kusjesdag ten gehore zal brengen. Alexander: ''Ik heb tien jaar naar de K3-liedjes geluisterd. Ik ben nu oud genoeg om zelf deel uit te maken van K3.''

Karen en Kristel hebben respect voor hun durf. Karen: ''Ik vind het super dat er jongens zijn. Het getuigt van veel lef.'' Kristel zegt echter eerlijk: ''Ik denk niet dat jongens serieus een kans maken.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Taped

Woensdagavond ging de Nederlandse thriller Taped in première. NU.nl stond op de rode loper en sprak met de hoofdrolspelers.

Bekijk fotoserie (13)
Banner NUjournaal Entertainment

Brit Awards

Vele bekendheden betraden dinsdag de rode loper tijdens de Brit Awards.

Bekijk fotoserie (17)

Adele

Adele liet tijdens de Brit Awards zien dat ze niet met zich laat sollen. Toen haar speech werd onderbroken, stak ze haar middelvinger op.

Bekijk video

Zusjes Van Houten

Carice (35) en Jelka (33) van Houten zijn niet meer bang voor grote onderlinge conflicten nu ze samen voor de camera hebben gestaan.

Lees meer

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan krijgt mogelijk de rol van Elizabeth Taylor in de tv-film Liz and Dick.

Bekijk video