George Clooney valt voor serveerster

Laatste update:  5 juni 2009 09:14 info

AMSTERDAM - George Clooney is opnieuw gevallen voor de charmes van een serveerster. De 48-jarige Hollywoodacteur heeft zijn oog laten vallen op de blonde Lucy Wolvert (23), die in een exclusieve nachtclub in Miami werkt.

Foto:  ANP

De twee ontmoetten elkaar twee maanden geleden in Miami toen Clooney bezig was met de opnames van zijn nieuwe film 'Up In The Air'. Sindsdien hebben ze regelmatig afspraakjes samen gehad, zo meldt de Britse tabloid Daily Mail vrijdag.

Een paar dagen voordat de acteur terugvloog naar zijn thuisbasis in Los Angeles, nodigde hij Wolvert uit om de nacht door te brengen in zijn luxe suite na een diner met vrienden. De 23-jarige serveerster werd de ochtend daarop gespot toen zij het de privébungalow van Clooney verliet.

Minnaar

Wolvert heeft naar verluidt haar vrienden al laten weten dat ze hoopt dat ze een groot deel van de zomer bij Clooney kan zijn. Ze zou haar vriendinnen ook verteld hebben dat hij een fantastische minnaar is. De acteur zou als geen ander weten hoe hij een vrouw moet behandelen.

Vorig jaar had Clooney ook al een relatie met een serveerster. Hij was een jaar samen met Sarah Larson, die aan de breuk overigens wel een modellencarrière overhield.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)