rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Hugh Jackman aanwezig op Mexicaanse première

Uitgegeven: 10 mei 2009 07:29
Laatst gewijzigd: 10 mei 2009 10:48

LOS ANGELES - De Australische acteur Hugh Jackman gaat de Mexicaanse première van de film X-Men Origins: Wolverine op 26 mei in Mexico-stad bijwonen.

Hij heeft het sein gekregen dat zijn bezoek aan het Latijns-Amerikaanse land, het epicentrum van de nieuwe griepvariant, veilig is.

Dat meldt de BBC zaterdag.

De première stond eerder voor eind april gepland, maar werd geannuleerd in verband met de uitbraak van Mexicaanse griep.

Risico's

De betrokken filmstudio wilde destijds geen risico's lopen met de gezondheid van zijn medewerkers en hoofdrolspeler Jackman.

In Mexico is het openbare leven sinds woensdag weer op gang gekomen. De strikte maatregelen die waren genomen om de verspreiding van de Mexicaanse griep te beteugelen, zijn versoepeld.

© ANP

Overig nieuws

Lifestyle

Achterklap Foto's

Met vandaag onder meer: Alicia Keys in een kooi, Ronnie Wood valt weer voor jong ding en Kylie bij haar huis.

Bekijk fotoserie

Robert Pattinson

Honderden gillende fans verzamelden zich in Londen om een glimp op te vangen van Robert Pattinson.

Bekijk video

Playboy Paay

Patricia Paay heeft met haar naaktreportage in Playboy een topverkoop gehaald.

Bekijk video

Marion Cotillard

Actrice Marion Cotillard kreeg een onderscheiding van een Franse minister, maar hij prikte het lintje dwars door haar blouse heen.

Bekijk video

Mark Owen

Mark Owen is dagelijks in het nieuws sinds hij bekendmaakte dat hij zijn vrouw heeft bedrogen.

Bekijk fotoserie

Paris Hilton

Paris Hilton werd dit weekend gespot in een babywinkel.

Bekijk fotoserie