Gelijk gouden plaat voor Guus Meeuwis

Laatste update:  8 mei 2009 22:59 info

HILVERSUM - Het nieuwe album van Guus Meeuwis, NW8, is na één dag goud geworden. Guus kreeg de gouden plaat vrijdag onverwacht uitgereikt in het televisieprogramma RTL Boulevard.

De titel van de plaat verwijst naar de postcode van het district St John's Wood in Londen, de plek waar de Abbey Road Studio's zich bevinden en waar het album van Meeuwis werd opgenomen.

Voor het eerst in zijn bijna 15-jarige carrière is de Brabantse zanger uitgeweken naar een buitenlandse studio voor de opnames van zijn cd.

Guus vindt het behalen van de gouden plaat 'super'.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)