Mel Gibson toont nieuwe vriendin

Laatste update:  29 april 2009 09:51 info

LOS ANGELES - Acteur Mel Gibson (53) heeft in Los Angeles een filmpremière bezocht met een nieuwe vriendin aan zijn zijde.

ANP

Ruim twee weken nadat zijn vrouw een scheiding had aangevraagd, achtte de acteur de tijd rijp met de 39-jarige Russische zangeres Oksana Grigorieva een rode loper te bewandelen.

Volgens een woordvoerder van Gibson is de scheiding nog maar pas aangevraagd, maar is de relatie met zijn echtgenote al langer verbroken. ''Mel is nu bijna drie jaar vrijgezel. Het is leuk om hem nu weer gelukkig te zien.''

De zangeres heeft een contract bij platenmaatschappij Icon Records. Dat label is het eigendom van Gibson. Terwijl het prille stel over de rode loper liep, hielden ze elkaars handen vast, meldde het Amerikaanse showbizzblad People woensdag op zijn website.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)
Banner NUjournaal Entertainment

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video