Vrouw Mel Gibson wil scheiden
LOS ANGELES - De vrouw van acteur Mel Gibson wil gaan scheiden. Zij heeft maandag bij de rechtbank van het Amerikaanse Los Angeles de nodige papieren ingediend.
Foto: Wenn
Robyn Gibson geeft ''onoverbrugbare geschillen'' op als reden voor de echtscheiding. De Gibsons wonen al bijna drie jaar niet meer samen.
Het stel is 28 jaar getrouwd geweest en heeft zeven kinderen. Zes van hen zijn al volwassen. Robyn Gibson heeft de voogdij aangevraagd over de 10-jarige Tom.
Gibson (53) werd bekend als acteur in het vierluik Lethal Weapon en als regisseur van de film The Passion of the Christ.
Hij heeft zich enigszins uit het openbare leven teruggetrokken sinds hij in 2006 in staat van dronkenschap anti-Joodse uitlatingen deed.

Startpagina