Bruce Willis voert bittere juridische strijd

Laatste update:  6 maart 2009 08:42 info

LOS ANGELES - De Amerikaanse filmacteur Bruce Willis eist 8,7 miljoen dollar van de producers van de voorlopig nog lang niet tot stand gekomen film Three Stories About Joan.

Foto:  Wenn.com

Dat meldt Variety vrijdag. Willis overlegde de eis in een al lopend juridisch conflict met de producers.

De Joan-producenten eisten eerder 4 miljoen van Willis wegen contractbreuk omdat hij volgens hen onterecht was opgestapt als regisseur van genoemde film, waarin hij ook zou acteren.

Willis wil juist echter compensatie voor geleden schade van de producenten: Moshe Diamant, Mark Damon, Foresight Unlimited, Signature Entertainment Group, Three Stories Prods. en maar liefst nog twintig anderen.

Dertig dagen

De ster beweert dat hem was bezworen dat de financiering van de film dertig dagen voordat ermee werd begonnen rond zou zijn. Zijn acteurssalaris zou een week voor aanvang worden overgemaakt.

Diamant zou hem echter aan de vooravond van de draaiperiode hebben opgebiecht dat de financiering nog niet op orde was.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Australische prijzen voor Belgische bieren

Verboden in Tadzjikistan

Generaal Aladeen is niet welkom in Tadzjikistan. De film rond het nieuwste personage van Sacha Baron Cohen, The Dictator, mag niet vertoond worden in het Centraal-Aziatische land.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Toppers

De Toppers, René Froger, Gerard Joling en Jeroen van der Boom staan dit weekend in de Arena in Amsterdam.

Bekijk fotoserie (17)

Schat van Oranje

De finale 'De schat van De Oranje' komt steeds dichterbij en Babette, Euvgenia en Nadia besluiten het hard te gaan spelen. De vrouwen nemen het heft in eigen hand.

Bekijk video

Bono is de rijkste

Bono is vanaf vrijdag de rijkste muzikant ter wereld. De U2-frontman verdient die dag namelijk in één keer bakken met geld dankzij de beursgang van Facebook.

Bekijk video

Sterren in rouw

Sterren als Bono, Quincy Jones en Macy Gray zijn diep geraakt door de dood van Donna Summer. De zangeres overleed donderdag op 63-jarige leeftijd aan kanker.

Bekijk video