'Mariah Carey woedend om zitplaats'

Laatste update:  23 januari 2009 14:57 info

AMSTERDAM – Mariah Carey schijnt woedend geweest te zijn toen zij hoorde dat er een zitplaats voor haar gereserveerd was bij de inauguratie van Barack Obama.

Foto:  ANP

De diva ging er vanuit dat ze een plek zou krijgen op het podium, vlakbij de nieuwe president.

Carey was aanwezig bij de beëdiging en trad later op bij een bal, waar ook Mary J. Blige en Beyonce optraden.

“Ze was in de VIP-ruimte, net als alle andere sterren”, vertelt een bron aan PageSix.com. “Maar daar was ze niet tevreden over. Carey had verwacht dat ze bij de ‘First Family’ mocht zijn.”
 

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Minder Nederlanders op vakantie

Will Smith

Tijdens zijn bezoek aan Londen speelt Will Smith een potje basketbal met het team van de VS.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Obama en Beckham

Tijdens het bezoek van David Beckham aan het Witte Huis, kon de Amerikaanse president het niet laten een paar plaagstoten uit te delen.

Bekijk video

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video

Bettina Holwerda

BN’ers die ambassadeur zijn voor een goed doel maakten dinsdagmiddag kans op een waardecheque van 2.500 euro.

Bekijk video

Britney Spears

De komst van Britney Spears naar de Amerikaanse X Factor is na maandenlange geruchten eindelijk bevestigd.

Bekijk video