Winslet verwart DiCaprio met man

Laatste update:  21 januari 2009 09:01 info

AMSTERDAM - Kate Winslet brengt zo veel tijd door met Leonardo DiCaprio voor de promotie van hun film 'Revolutionary road', dat ze hem soms bijna verwart met haar man Sam Mendes.

Dat grapte de actrice tegenover de Britse ochtendzender GMTV. "Hij voelt meer als mijn echtgenoot dan mijn echte echtgenoot, moet ik zeggen. Ik praat zo veel over hem de laatste tijd."

In 'Revolutionary road' zijn de acteurs te zien als Frank en April Wheeler, die in een poging hun huwelijk te redden naar Frankrijk vertrekken. De film is geregisseerd door de man van Winslet, die eerder onder meer 'American beauty' regisseerde.

Titanic

De acteurs, die in 1997 al eens elkaars geliefden speelden in de blockbuster 'Titanic', reisden de afgelopen weken de wereld over om de film te promoten. 'Revolutionary road', die op 15 december in Los Angeles in première ging, komt donderdag in Nederland uit.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

Grammy Awards

Adele en de Foo Fighters domineerden zondagavond de Grammy Awards.

Bekijk fotoserie (19)
Banner NUjournaal Entertainment

Whitney Houston

Zangeres Whitney Houston is zaterdag op 48-jarige leeftijd overleden. De popdiva werd dood aangetroffen in haar hotelkamer in Beverly Hills.

Bekijk video

Lees verder

Reacties op overlijden

Bekijk fotoserie (17)

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video