Tv-show Lily Allen van de buis

Laatste update:  14 januari 2009 15:22 info

LONDEN - De tv-show van Lily Allen komt niet terug op tv. De zangeres had een serie op BBC3, Lily Allen and Friends, maar de Britse omroep ziet een nieuwe reeks niet zitten.

75 Foto:  Wenn

Dat meldt het muziektijdschrift NME.com woensdag op de website.

De zangeres was zelf erg blij met de serie en wilde er graag mee doorgaan, al dan niet in een andere setting.

De BBC dacht daar echter anders over, net als de critici overigens. Volgens diverse bronnen liep het publiek gedurende de shows massaal weg.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Minder Nederlanders op vakantie

Will Smith

Tijdens zijn bezoek aan Londen speelt Will Smith een potje basketbal met het team van de VS.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Obama en Beckham

Tijdens het bezoek van David Beckham aan het Witte Huis, kon de Amerikaanse president het niet laten een paar plaagstoten uit te delen.

Bekijk video

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video

Bettina Holwerda

BN’ers die ambassadeur zijn voor een goed doel maakten dinsdagmiddag kans op een waardecheque van 2.500 euro.

Bekijk video

Britney Spears

De komst van Britney Spears naar de Amerikaanse X Factor is na maandenlange geruchten eindelijk bevestigd.

Bekijk video