Scarlett Johansson content met geheim huwelijk

Laatste update:  30 december 2008 11:27 info

AMSTERDAM - Scarlett Johansson is er trots op dat het haar is gelukt om in het geheim te trouwen. Dat vertelt de actrice, die eind september haar jawoord gaf aan acteur Ryan Reynolds, in de Los Angeles Times.

Foto:  ANP

"Het was mijn missie om een moment van privacy te hebben, om iets voor mezelf te doen", zegt ze. "En ik ben blij met het resultaat."

De 24-jarige blondine en haar 32-jarige geliefde waren ruim een jaar samen toen ze elkaar eeuwige trouw beloofden in een afgelegen resort in Vancouver. De pers kwam er pas een paar dagen na de ceremonie achter dat het acteursstel getrouwd was.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Minder Nederlanders op vakantie

Will Smith

Tijdens zijn bezoek aan Londen speelt Will Smith een potje basketbal met het team van de VS.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Obama en Beckham

Tijdens het bezoek van David Beckham aan het Witte Huis, kon de Amerikaanse president het niet laten een paar plaagstoten uit te delen.

Bekijk video

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video

Bettina Holwerda

BN’ers die ambassadeur zijn voor een goed doel maakten dinsdagmiddag kans op een waardecheque van 2.500 euro.

Bekijk video

Britney Spears

De komst van Britney Spears naar de Amerikaanse X Factor is na maandenlange geruchten eindelijk bevestigd.

Bekijk video