Wolter Kroes terug naar Nederland na beenbreuk

Laatste update:  29 december 2008 17:46 info

AMSTERDAM - Wolter Kroes keert dinsdag terug naar Nederland. Dat nieuws werd bevestigd door zijn management. De zanger maakte op eerste kerstdag, de dag waarop hij veertig werd, een harde val op de skipiste. Hij liep hierdoor een vijfvoudige beenbreuk op.

Foto:  ANP

De 40-jarige Kroes is blij dat hij na vijf dagen in een Oostenrijks ziekenhuis te hebben gelegen weer naar huis kan. Hij zal per auto huiswaarts keren.

Ondanks dat de vakantie van de Nederlandse artiest is 'mislukt', kijkt hij met een positief gevoel naar komend jaar, meldt zijn manager.

Ook al zal de volkszanger de komende tijd niet even niet op de lange latte staan, op 21 maart treedt hij wel op tijdens Go Après Ski 2009 in Ahoy. Hier treden ook Gerard Joling, Jannes, De Deurzakkers, Stef Ekkel en The Happy Hour Crew op.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Minder Nederlanders op vakantie

Will Smith

Tijdens zijn bezoek aan Londen speelt Will Smith een potje basketbal met het team van de VS.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Obama en Beckham

Tijdens het bezoek van David Beckham aan het Witte Huis, kon de Amerikaanse president het niet laten een paar plaagstoten uit te delen.

Bekijk video

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video

Bettina Holwerda

BN’ers die ambassadeur zijn voor een goed doel maakten dinsdagmiddag kans op een waardecheque van 2.500 euro.

Bekijk video

Britney Spears

De komst van Britney Spears naar de Amerikaanse X Factor is na maandenlange geruchten eindelijk bevestigd.

Bekijk video