Jan Smit slechtst geklede man van het jaar

Laatste update:  19 november 2008 10:25 info

AMSTERDAM - Jan Smit is verkozen tot slechtst geklede man van het jaar. De Volendammer versloeg genomineerden als Leo de Haas, Ivo Niehe en Theodor Holman in de verkiezing, die jaarlijks wordt georganiseerd door tijdschrift Esquire.

ANP

De zanger, die een eigen kledinglijn heeft onder de naam J-Style, onderscheidt zich volgens de vakjury met 'kinderlijk gekleurde hooded sweaters en mallotige jasjes'. Die jasjes combineert de 22-jarige Smit met 'vormeloze spijkerbroeken'.

Winnaar

Benjamin Herman werd verkozen tot best geklede man van het jaar. De jazzsaxofonist, die vorige week nog een Edison werd toegekend, versloeg medegenomineerden Arthur Japin, Ted Langenbach, Valerio Zeno en Piet Boon.

De 40-jarige bandleider van New Cool Collective 'laat al jaren zien in staat te zijn een eigen stijl te creƫren die we misschien nog het beste als cool chic zouden kunnen omschrijven', staat te lezen in het juryrapport.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Louis Vuitton is 's werelds meest winstgevende lux ...

Grootste foto

Aan de oever van de rivier de Theems in Londen is een reusachtige foto van koningin Elizabeth II en haar gezin opgebouwd.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Honderdduizend bezoekers

De film Jackie, waarin de zussen Carice en Jelka van Houten spelen, heeft al 100.000 bezoekers naar de Nederlandse bioscopen getrokken.

Bekijk video

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video

Kim-Lian van der Meij

Vanaf oktober speelt Kim-Lian van der Meij de rol van de mooie prinses Fiona, die na zonsondergang verandert in een lelijke, groene Oger. Hoeveel waarde hecht ze eigenlijk aan haar eigen uiterlijk?

Bekijk video