'Scheiding Madonna eist zijn tol'

Laatste update:  10 november 2008 11:34 info

AMSTERDAM - Madonna werd dit weekend gesignaleerd na afloop van een Kabbalabijeenkomst en de Queen of Pop zag er zacht gezegd niet gezond uit. Het lijkt erop dat de scheiding met Guy Ritchie zijn tol begint te eisen.

Wenn

Madonna kondigde de ophanden zijnde scheiding vorige maand aan en heeft sindsdien geen goed woord meer over voor de man met wie ze ruim zeven jaar getrouwd was. Ook geruchten over woedetherapie die de popdiva uit pure noodzaak zou volgen, bewijzen dat de scheiding met Guy Ritchie Madonna allesbehalve onberoerd laat.

Terwijl Guy de ene na de andere avond tijdens kroegbezoekjes met vrienden gespot wordt, lijkt dat voor Madonna wel het laatste waar haar hoofd naar staat. De normaal zo fitte popdiva oogt zwak en mager en wekt het vermoeden haar achteruitgaande gezondheid te willen verbergen achter grote zonnebrillen en baseballpetjes.

Hoestbuien die de zangeres zou hebben, wakkeren het idee dat haar gezondheid tanende is, slechts aan.

Contrast

Dat Guy er intussen fantastisch uitziet, maakt het contrast in het nadeel van Madonna alleen maar groter. Een bron bevestigt tegenover de Hindustan Times dat de regisseur er ogenschijnlijk veel minder onder lijdt. "Hij ziet er beter uit dan ooit. Hij is vrolijk, amicaal met iedereen en begaan met zijn werk zoals altijd."

"Als je het niet zou weten, zou je nooit vermoeden dat hij zich in een scheiding bevindt. Het lijkt er eerder op dat hij opgelucht is dat het eindelijk uitgekomen is," aldus de bron.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Louis Vuitton is 's werelds meest winstgevende lux ...

Grootste foto

Aan de oever van de rivier de Theems in Londen is een reusachtige foto van koningin Elizabeth II en haar gezin opgebouwd.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Honderdduizend bezoekers

De film Jackie, waarin de zussen Carice en Jelka van Houten spelen, heeft al 100.000 bezoekers naar de Nederlandse bioscopen getrokken.

Bekijk video

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video

Kim-Lian van der Meij

Vanaf oktober speelt Kim-Lian van der Meij de rol van de mooie prinses Fiona, die na zonsondergang verandert in een lelijke, groene Oger. Hoeveel waarde hecht ze eigenlijk aan haar eigen uiterlijk?

Bekijk video