Frans Bauer opnieuw 'positiefste Nederlander´ (video)

Laatste update:  3 november 2008 22:11 info

AMSTERDAM - Volkszanger Frans Bauer is voor de tweede keer op rij uitgeroepen tot de meest positieve Nederlander. Dat maakte de stichting Nederland Positief maandag bekend. Ex-politica Erica Terpstra en prinses Máxima eindigden respectievelijk op de tweede en derde plaats.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Bauer kreeg 21 procent van de stemmen, Terpstra en Máxima behaalden 12 procent. De uitkomsten zijn gebaseerd op een onderzoek van Right Marktonderzoek onder duizend Nederlanders van zestien jaar en ouder.

Wendy van Dijk werd bij de eerste editie van de verkiezing in 2006 verkozen tot positiefste Nederlander, maar moest haar plaats het jaar daarop afstaan aan Bauer.

Van Dijk eindigde nu op de vijfde plaats, met 6 procent van de stemmen, net na Paul de Leeuw (met 11 procent op vier). In de top 10 staan verder Natasja Froger (6), Marco Borsato (7), André Rieu (8), koningin Beatrix (9) en Peter R. de Vries (10).

Nederland Positief zet zich met behulp van bekende Nederlanders in 'voor een betere en positieve samenleving'.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Minder Nederlanders op vakantie

Will Smith

Tijdens zijn bezoek aan Londen speelt Will Smith een potje basketbal met het team van de VS.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Obama en Beckham

Tijdens het bezoek van David Beckham aan het Witte Huis, kon de Amerikaanse president het niet laten een paar plaagstoten uit te delen.

Bekijk video

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video

Bettina Holwerda

BN’ers die ambassadeur zijn voor een goed doel maakten dinsdagmiddag kans op een waardecheque van 2.500 euro.

Bekijk video

Britney Spears

De komst van Britney Spears naar de Amerikaanse X Factor is na maandenlange geruchten eindelijk bevestigd.

Bekijk video