Sienna Miller lijdt door fotografen
LONDEN - Het leven van actrice Sienna Miller is ondraaglijk geworden door het vervelende gedrag van fotografen. Dat betoogde haar advocaat donderdag voor een Brits gerechtshof.
De 26-jarige Miller pikt het niet langer dat haar privacy wordt geschonden. Ze heeft een klacht ingediend tegen fotopersbureau Big Pictures en zijn directeur, aldus de BBC.
Miller is er ziek van altijd alert te moeten zijn op het opduiken van fotografen, of ze nou uit haar huis komt of ergens in haar auto rijdt.
Scheldwoorden
Fotografen zouden ook scheldwoorden naar haar roepen. Het fotobureau spreekt de beschuldigingen tegen.
De actrice, onder meer bekend van Alfie, Interview en Layer Cake, trof in september een riante financiƫle schikking met The Daily Star die een foto van een paparazzi-fotograaf had geplaatst.

Startpagina